Silent-Czech

Elektroizolační materiály

CZ | DE | EN


Výroba drážkových izolací včetně lemu

Výroba drážkových izolací včetně lemu

 

Výroba drážkových izolací elektromotorů, výroba drážkových izolací včetně lemu

Na základě specifikace zákazníka resp. na základě našeho návrhu vyrábíme drážkové izolace a také drážkové izolace včetně lemu. Materiály umíme zpracovat jak v podélném směru vláken, tak i napříč. Hloubka lemu je libovolná. Drážková izolace může být při výrobě zpevněna speciální lepicí páskou popř. skelnou tkanicí či kordem. Lemy standardně vyrábíme v provedení kolmém na drážku elektromotoru. Na základě specifikace umíme dodat i v provedení pro šikmou drážku.

Mezi hlavní materiály patří elektrotechnické lepenky, polyesterové fólie (Mylar®, Hostaphan®), aramidový papír (Nomex®), polyimidové fólie (Kapton®, Apical®). Laminované materiály na bázi polyesterové fólie a polyesterové rohože (Myoflex® PV, PVS, DM, DMD), na bázi polyesterové fólie a aramidového papíru Nomex® (Myoflex® 1N, 2N50, 80, 130, Myoflex® 2N130NC, NP, NPN), Dále laminované materiály na bázi aramidového papíru Nomex®   a polyimidová folie (Myoflex® 1NK, 2NK, NK, NKN).

Tloušťka zpracovaných materiálů je standardně 0,10 - 0,75 mm. 

Fotogalerie

katalogový list

zažádat o katalogový list


Newsletter

Pokud chcete odebírat, zadejte prosím svůj e-mail:


Tel: + 420 571 757 022 E-mail: post@silent-czech.cz

© 2011 - 2022 SILENT-CZECH spol. s r.o. Bynina 204 757 01 Valašské Meziříčí Tvorba webových stránek Praha|Ostrava eStarWeb.eu