Silent-Czech

Elektroizolační materiály

CZ | DE | EN


Historie

Historie

Firma SILENT-CZECH spol. s r.o. byla založená v roce 1996. Od svého založení jsme si hlavně v české a slovenské republice vybudovali významnou pozici v oblasti dodávek materiálů pro výrobu a opravy elektromotorů, transformátorů a cívek, v oblasti materiálů pro použití v elektronice a elektrotechnice.
Díky velkým požadavkům, které klademe na nás, naše dodavatele a partnery, můžeme našim zákazníkům nabídnout špičkové materiály, krátké dodací termíny a přijatelné ceny.
Našim zákazníkům nabízíme nejenom dodávky materiálů, ale také technické poradenství a návrhy systémů dle konkrétních požadavků.

Od rolu 2003 má naše společnost zavedený systém řízení dle ISO 9001 společností Loyd´s Register Quality Assurance – LRQA. Od roku 2008 jsou certifikovány a pravidelně auditovány také všechny naše výrobní činnosti.

V roce 2007 jsme zahájili výrobu elektroizolačních dílů a komponentů jejichž výrobní sortiment se neustále rozrůstá a rozšiřuje. K dnešnímu dni vlastníme speciální výrobní zařízení pomoci kterých, můžeme splnit rozličná přání našich zákazníků z různých průmyslových odvětví. Specializujeme se na výrobu izolačních dílů a komponentů převážně z flexibilních elektroizolačních materiálů, které nacházejí použití převážně u výrobců elektromotorů, transformátorů a elektroniky. 

Od roku 2009 se také zaměřujeme na dodávky dávkovačů zalévacích hmot a dávkovačů lepících pásek a průmyslových pásek pro rozličné průmyslové použití. 

V současné době dodáváme námi vyráběné elektroizolační komponenty nejenom do České a Slovenské republiky, ale také exportujeme převážně do Německa, Rakouska, Švýcarska, Číny. 

Na plnění každodenních požadavků našich zákazníků se podílí tým proškolených a zkušených pracovníků. Hlavně díky nim je naše firma na veřejnosti vnímána a považována za seriozního, spolehlivého a neustále se zdokonalujícího a rozvíjejícího partnera. 

V roce 2008 jsme pro jednorázové marketingové účely navrhli logo "O KROK VPŘED". S odstupem několika let se stalo naším hlavním motem a vyjadřuje naši hlavní myšlenku. Být pro zákazníka spolehlivým a inovativním partnerem, který neustále hledá potenciály pro zlepšení výrobku a jednotlivých výrobních a podpůrných procesů. 

 

Přečtěte si také o kvalitě.

.

Novinky

25. 11. Pozvání na SPS IPC 2019 do Norimberka
Pozvání na SPS IPC 2019 do Norimberka Navštivte náš stánek v hale 3-400 na veletrhu SPS…
11. 3. AMPER 2019 - pozvánka
AMPER 2019 - pozvánka Vážené dámy a pánové, navštivte nás na veletrhu AM…

Newsletter

Pokud chcete odebírat, zadejte prosím svůj e-mail:


Tel: + 420 571 757 022 E-mail: post@silent-czech.cz

© 2011 - 2021 SILENT-CZECH spol. s r.o. Bynina 204 757 01 Valašské Meziříčí Tvorba webových stránek Praha|Ostrava eStarWeb.eu